Özne Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi

Özne Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi 2013 yılında kurulmuş olup psikiyatrik tedavi, bireysel psikanalitik psikoterapi ve farmakoterapi (psikiyatrik ilaç tedavisi) alanlarında hizmet vermektedir.


​​Özgür Öğütcen

Psikiyatrist. Bilgi Üniversitesi Kültürel İncelemeler Bölümü'nde psikanaliz, kültür ve popüler kültür konularında ders vermektedir. Psikanaliz ve ilgili alanlarda yayın yapan Axis Yayınları'nın direktörüdür. Psikanaliz Araştırmaları Derneği'nin kurucu üyesi ve halihazırdaki başkanıdır. Kişisel web sayfası: www.ozgurogutcen.com   


Ceren Korulsan
Psikiyatrist. 1980 yılında İstanbul'da doğan Ceren Korulsan 1999 yılında Saint Benoit Fransız Lisesi'ni bitirdikten sonra tıp fakültesini Trakya Üniversitesi'nde okudu. 2006 yılında Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde psikiyatri uzmanlığı eğitimine başladı. Uzmanlık eğitiminin ardından Bilecik Devlet Hastanesi'nde mecburi hizmetini yaptıktan sonra Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi'nde çalıştı. 2013 yılından bu yana Özne Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi'nde çalışmaktadır. Psikiyatrik tanı ve tedavi ve psikanalitik terapi başlıca çalışma alanlarıdır. Psikanaliz Araştırmaları Derneği​'nin kurucu üyesidir. 


Renan Kahyaoğlu

Psikoterapist. İstanbul Bilgi Üniversitesi, Klinik Psikoloji Yüksek Lisans bölümü mezunudur. Uzmanlık eğitimi sırasında psikanaliz seminerleri ve psikanalitik vaka çalışmalarının yanı sıra Gestalt terapi ve Psikodrama Grup Psikoterapisi Temel Aşama eğitimlerini de tamamlamıştır. Mesleki yönelimi psikanalitik psikoterapidir. 2014 yılından bu yana Özne Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi'nde yetişkin bireylerle çalışmaktadır.